Data Value Center - Smart Industry (DVC-SI)

Ondernemingen helpen meerwaarde te creëren en concurrerender te worden met data, dat is het doel van het Data Value Center – Smart Industry (DVC-SI).

Wij ondersteunen ondernemers, beslissers en professionals met het optimaal inzetten van data: voor het optimaliseren van processen, de ontwikkeling van nieuwe diensten en verdienmodellen, en het versterken van de daarvoor benodigde kennis en competenties. Met onze onafhankelijke en laagdrempelige aanpak helpen we de Nederlandse maakindustrie in te spelen op de zich snel ontwikkelende data-economie en zo hun concurrentiepositie te versterken. Dat doen we door het bundelen en toegankelijk maken van kennis, kunde en samenwerkingsinitiatieven en met ondersteuning door Data Coaches en Data Experts.

Het DVC-SI is een gezamenlijk initiatief van Brabantse Ontwikkelings Maatschappij, Brainport Development, Brainport Industries, FME, JADS, Koninklijke Metaalunie, Midpoint Brabant, REWIN, SURF en TNO, en wordt ondersteund door Provincie Noord-Brabant en het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat.

Wil je op de hoogte blijven? Volg ons via LinkedIn, de nieuwsbrief en bekijk de DVC-SI Tafelgesprekken met MKB ondernemingen via YouTube.

Diensten

Diensten overzicht

Laatste nieuws

Nieuwsoverzicht

Projecten

Projecten overzicht

Stakeholders

Logo Brainport Industries
Logo Midpoint Brabant
Logo Brabantse Ontwikkeling Maatschappij (BOM)
Logo FME
Logo TNO
Logo Brainport Industries

Contactpersonen

Voor vragen, of meer informatie, neem vrijblijvend contact op met:

Foto contactpersoon
Anke Meuffels
Regio-secretaris Koninklijke Metaalunie Zuidoost en Limburg
meuffels@metaalunie.nl
Foto contactpersoon
Erik Kentie
Program Management and Innovation
erik.kentie@surfsara.nl
Foto contactpersoon
Frank Donders
Business Development Manager Zuid Nederland
frank.donders@fme.nl
Foto contactpersoon
Gerard Blom
Programma Manager Hub Zuid en Data Value Center - Smart Industry (DVC-SI)
gblom@bom.nl
Foto contactpersoon
John Blankendaal
managing director
j.blankendaal@brainportindustries.nl
Foto contactpersoon
John den Ridder
Programmamanager HighTech Maintenance
j.denridder@rewin.nl
Foto contactpersoon
Matthijs Punter
Research Data Science & Smart Industry
matthijs.punter@tno.nl
Foto contactpersoon
Ralf Daggers
Program Director Midpoint Brabant
ralfdaggers@midpointbrabant.nl
Foto contactpersoon
Renato Calzone
Program Manager Smart Industry
r.f.calzone@jads.nl
Foto contactpersoon
Wim Renders
Manager High Tech Software Cluster
+31643169863
w.renders@brainportdevelopment.nl