Hub Smart Industry Hub South

Stakeholders

Logo LIOF
Logo Kamer van Koophandel
Logo Koninklijke Metaalunie
Logo Brainport Industries
Logo TNO
Logo

Diensten

Diensten overzicht

Laatste nieuws

Meer nieuws Evenementen overzicht Fieldlab overzicht
Ontdek de fieldlabs in de smart industry hub-Smart Industry Hub South
Projecten overzicht

Contactpersonen

Voor vragen, of meer informatie, neem vrijblijvend contact op met:

Foto contactpersoon
Anke Meuffels
Regio-secretaris Koninklijke Metaalunie Zuidoost en Limburg
meuffels@metaalunie.nl
Foto contactpersoon
Frank Donders
Business Development Manager Zuid Nederland
frank.donders@fme.nl
Foto contactpersoon
Gerard Blom
Programma Manager Hub Zuid en Data Value Center - Smart Industry (DVC-SI)
gblom@bom.nl
Foto contactpersoon
Gijs Bosch
KVK | Relatiemanager Publieke Stakeholders
+31651200896
gijs.bosch@kvk.nl
Foto contactpersoon
John Blankendaal
managing director
j.blankendaal@brainportindustries.nl
Foto contactpersoon
John den Ridder
Programmamanager HighTech Maintenance
j.denridder@rewin.nl
Foto contactpersoon
Remco de Rijke
Projectmanager Logistiek, Maintenance & Energietransitie
remcoderijke@impulszeeland.nl
Foto contactpersoon
Ruud Nissen
Business Development
+31655232045
ruud.nissen@liof.nl
Foto contactpersoon
Tom van der Horst
Business Director Industry
tom.vanderhorst@tno.nl
Foto contactpersoon
Wim Renders
Manager High Tech Software Cluster
+31643169863
w.renders@brainportdevelopment.nl